piątek, 01 grudzień 2017 17:41

Nowi dowódcy w jednostce

W dniu 28 listopada 2017 r. egzaminem teoretycznym składającym się z 40 pytań testowych, 38 druhów z jednostek OSP powiatu myślenickiego zakończyło pozytywnie szkolenie dla Kierujących Działaniami Ratowniczymi (Dowódców OSP).

Strażacy ochotnicy w ramach 36 godzinnego szkolenia, pozyskali wiedzę w zakresie; formułowania i wydawania rozkazów, przeprowadzania rozpoznania i oceniania sytuacji na miejscu zdarzenia, kierowania działaniami ratowniczymi, prowadzenia korespondencji radiowej oraz przekazywania meldunków.
Egzamin został złożony przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. 
Tekst: PSP Myślenice

Z naszej jednostki nowymi dowódcami zostali: Grzegorz Ciślik, Paweł Ciślik, Piotr Malec oraz Paweł Zając.

Czytany 1667 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 grudzień 2017 17:57