środa, 08 luty 2017 13:23

Pożar stodoły

7 lutego, o godzinie 20:13 zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Myślenicach do pożaru stodoły w miejscowości Kobielnik.

Działania przybyłych zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu palącej się stodoły oraz zbudowaniu linii zasilającej samochody gaśnicze z pobliskiego ujęcia wody. Dzięki sprawnej akcji udało się opanować ogień zanim zaczął rozprzestrzeniać się na sąsiadujący z budynkiem gospodarczym dom. Po ugaszeniu pożaru strażacy przerzucili i przelali wodą całe siano które znajdowało się w środku spalonego budynku. Do koszar powróciliśmy około godziny 2:30.

 

SiŚ:

JRG Myślenice - 2 zastępy

OSP Wierzbanowa

OSP Kobielnik

OSP Wiśniowa

OSP Poznachowice Dolne

OSP Weglówka

OSP Lipnik 

OSP Glichów

Czytany 1573 razy